با فشردن کلیک روبرو میتوانید ضمن کسب اطلاع دقیق در مورد مشکل هاردتان و روش های برطرف کردن آن مشکلات ، از هزینه های تعمیرات هارد ، ریکاوری اطلاعات هارد و جراحی هارد به طور دقیق اطلاع کسب کنید

آمار تعمیر و بازیابی اطلاعات انواع برند هارد دیسک

آمار تعمیرات انواع برند هارد دیسک

آمار تعمیرات انواع برند هارد دیسک آماری است که بر اساس تجربه هایی که طی چندین سال متوالی توسط اعضای مجموعه ی آلفا بدست آمده ، جمع آوری شده و اکنون در اختیار شما قرار گرفته است . این آمار نشانگر درصد موفقیت تعمیر و ریکاوری انواع برند هارد می باشد و بر اساس تحقیقات مجموعه ی آلفا بدست آمده است .

این آمار به درصد فروش انواع برند در بازار مربوط نمی شود ، بلکه به کیفیت برند مربوط می شود ، چرا که تعمیر هارد و یا ریکاوری اطلاعات هارد ، مختص به خود هارد می باشد و رابطه ای با درصد فروش آن در بازار ندارد . به عنوان مثال هارد های شرکت سیگیت نسبت به هارد های وسترن در بازار کمتر به فروش می رسند ، ولی با این وجود ، احتمال ریکاوری اطلاعات از هارد سیگیت ، بیشتر از هارد های وسترن می باشد و این قضیه به دلیل آن است که یک سری نکات مهم و کلیدی در ساخت هارد وجود دارد که شرکت سیگیت این موضوع را رعایت می کند و به همین علت ریکاوری هارد های سیگیت بسیار راحت تر و بهتر از دیگر هارد ها می باشد .

بیشتر بدانید : بازیابی اطلاعات هارد دیسک توشیبا 

توجه داشته باشید که تعمیر هارد های وسترن بسیار بهتر و راحت تر از دیگر برند هارد ها میباشد و علاوه بر آن ریکاوری هارد های وسترن دیجیتال نیز به طور مناسب انجام می شود و در کل میتوان گفت که تعمیر و ریکاوری هارد وسترن دیجیتال بهتر از دیگر هارد ها می باشد و به همین دلیل است که آمار شرکت WD در رتبه ی بالاتری قرار دارد و در صدر جدول مشاهده میشود .

البته در این میان برند دیگری وجود دارد که هارد های مناسبی تولید میکند و تعمیر و ریکاوری آن در سطر دوم قرار میگیرد ، که این برند را شما با نام شرکت سامسونگ می شناسید .

به طور مرتب اگر بخواهیم آمار تعمیر و بازیابی اطلاعات انواع برند هارد دیسک را به طور دقیق برای شما نمایش دهیم ، رتبه ی اول به هارد وسترن دیجیتال ، رتبه ی دوم به هارد سامسونگ ، رتبه ی سوم به هارد سیگیت و به همین ترتیب رتبه های بعدی به هارد های هیتاچی ، توشیبا و فوجیتسو تعلق میگیرد .

بیشتر بدانید : بازیابی اطلاعات هارد دیسک هیتاچی

بهتر است بدانید که مجموعه ی آلفا تمامی تلاش خود را میکند تا به کارگیری انواع علوم و فنون به روز دنیا ، همچنین با بکارگیری بهترین تجهیزات ریکاوری و بازیابی اطلاعات روز دنیا ، درصدهای آمار تعمیر و بازیابی اطلاعات انواع برند هارد دیسک را تغییر دهد و خیال تمامی کاربران را راحت کند و مشکلات آنان را برطرف کند . فقط کافی است اعتماد کنید .

هدف آلفا جلب رضایت شماست …

بیشتر بدانید

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها