با فشردن کلیک روبرو میتوانید ضمن کسب اطلاع دقیق در مورد مشکل هاردتان و روش های برطرف کردن آن مشکلات ، از هزینه های تعمیرات هارد ، ریکاوری اطلاعات هارد و جراحی هارد به طور دقیق اطلاع کسب کنید

برد هارد دیسک برد هارد دیسک

یکی دیگر از مشکلات و خرابی های عمده ی  هارد دیسک ، خرابی برد هارد دیسک می باشد که در این مطلب میخواهیم راجع به آن و چگونگی و رفع آن مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم . بهتر است به مطلب برد هارد دیسک توجه فرمایید .

نکاتی برای آشنایی بیشتر با خرابی هارد دیسک

_ اطلاعات کافی و لازم را جهت تهیه ی برد جدید جمع آوری کرده و از صحت آن مطلع شوید و از کسانی که در این زمینه اطلاعات کافی ندارند ، اطلاعات جمع آوری نکنید .

_ از سلامت برد هارد دیسک جدید اطمینان کسب کنید و تا زمانی که از سلامت آن اطمینان کسب نکرده اید ، از قرار دادن آن بر روی هارد خود اجتناب کنید .

_ هیچ گاه برد هارد خود را بر روی یک هارد سالم قرار ندهید ، چرا که ممکن است برد هارد شما خراب بوده و با قرار دادن بر روی هارد سالم به مدیای آن آسیب برساند و شما را دچار مشکل کند و هارد دیسک سالم شما را از بین ببرد  .

_ اکثر برد های آسیب دیده قابل تعمیر هستند ، فقط کافی است شما به مجموعه ای مراجعه کنید که بتواند این کار را انجام دهد و بهتر است بدانید مجموعه ی آلفا به راحتی می تواند این کار را انجام دهد و مشکل شما را برطرف کند .

_ در هنگام خرید هارد دیسک بهتر است هارد خود را به همراه داشته باشید و در همان جا تست کنید ، زیرا ممکن است هارد شما آسیب دیده باشد و مشکل از ناحیه ی دیگر باشد که در این صورت شما هزینه ی الکی در این مورد متحمل شده اید .

بیشتر بدانید : راه هایی برای جلوگیری از خرابی برد هارد دیسک

_ یک سری اطلاعات مهم بر روی هارد دیسک وجود دارد که آن اطلاعات برای خرید برد مشابه لازم است و از روی آن اطلاعات میتوان برد مشابه را پیدا کرد ، پس بهتر است در هنگام خرید به آن اطلاعات دقت کنید .

_ اگر هارد و اطلاعاتتان برایتان مهم باشد ، حتما در صورت بروز هرگونه مشکل در زمینه ی هارد و اطلاعات آن ، به یک مجموعه ی معتبر مراجعه فرمایید و اجازه دهید تا مهندسان آن مجموعه مشکل شما کاربران گرامی را برطرف کنند و بهتر است از هرگونه دستکاری پرهیز کنید و توجه داشته باشید که هارد و اطلاعات آن بسیار حساس می باشد و کوچکترین حرکتی سبب از بین رفتن هر دوی آنها می شود ، پس بهتر است برای رفع مشکل به افراد متخصص رجوع کنید .

_ در صورت مراجعه به یک مجموعه ، حتما هارد و برد هارد خود را علامت گزاری کرده و اطلاعات برد خود را از مسئولین آنجا دریافت کنید و آن اطلاعات را یاد داشت کرده و به همراه خود داشته باشید .

بیشتر بدانید : روش تعمیر هارد دیسک های اکسترنال

توجه داشته باشید که

مجموعه آلفا با در دست داشتن بهترین و به روز ترین تجهیزات از جمله تجهیزات جراحی ، تجهیزات ریکاوری ، تجهیزات تعمیر هارد ، و … میتواند مشکل شما کاربران گرامی را به بهترین شکل ممکن برطرف بسازد . همچنین تمامی افراد در حال فعالیت در این مجموعه دارای تجربه و تخصص کافی برای رفع تمامی مشکلات شما کاربران عزیز می باشند . کلین روم موجود در این مجموعه ساخته ی دستان اعضای تیم آلفا می باشد و در حدی دارای کیفیت می باشد که میتوان آن را با رقبای خارجی خود مقایسه کرد و به جرات می توان گفت که دارای کلاس 100 می باشد . علاوه بر آن این مجموعه با داشتن بانک انواع هارد و بانک انواع برد هارد دیسک دیگر جایی برای حرف باقی نمی گزارد ، فقط کافی است اعتماد کنید .

بیشتر بدانید : جراحی انواع هارد دیسک

هدف آلفا جلب رضایت شماست  …

بیشتر بدانید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *