با فشردن کلیک روبرو میتوانید ضمن کسب اطلاع دقیق در مورد مشکل هاردتان و روش های برطرف کردن آن مشکلات ، از هزینه های تعمیرات هارد ، ریکاوری اطلاعات هارد و جراحی هارد به طور دقیق اطلاع کسب کنید

تعمیر و ریکاوری هارد توشیبا Toshiba تعمیر و ریکاوری هارد توشیبا Toshiba

اغلب استفاده ی این نوع هارد ها در لپ تاپ می باشد و انواع 2.5 اینچی آنان در ایران بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد . انواع 3.5 اینچی آنان در بازار ایران موجود است ولی به علت حضور برند های SEAGATE و WD توجه مردم کمتر به سمت سایز 3.5 اینچی این نوع هارد سوق پیدا میکند و مردم از این هارد کمتر استفاده میکنند . در سالهای اخیر این شرکت سهامی برند هیتاچی را خریداری کرده و امروزه می بینیم که هارد های هیتاچی با برند توشیبا در بازار به فروش می رسد .

بیشتر مطالعه کنید : تعمیر و ریکاوری هارددیسک هیتاچی

 تعمیر و ریکاوری هارد توشیبا Toshiba یکی از اصلی ترین فعالیت های این مجموعه است و مجموعه ی آلفا با تمامی قدرت ، در صدد رفع این مشکل برآمده است . هارد های توشیبا در سایز های 3.5 اینچی ساختاری متفاوت دارند و این نوع هارد ها برای ریکاوری و تعمیر ، زیاد در مجموعه ی آلفا دیده می شود . بدسکتور گیری این نوع هارد ها با مدل های سیگیت و وسترن بسیار فرق میکند . جالب است بدانید که به دلیل ساختار متفاوتی که دارند مشکل ماژول بسیار کمی برایشان اتفاق می افتد . در کل میتوان گفت که هارد های لپ تاپی توشیبا از نظر کیفیت نسبت هارد های سیگیت و وسترن ، در رده ی پایین تری قرار دارد ولی از طرفی دیگر بدسکتور گیری این هارد ها بسیار خوب می باشد و این خود یک ویژگی مثبت برای هاردهای توشیبا در تعمیر و ریکاوری هارد توشیبا Toshiba می باشد . مجموعه ی آلفا با در دست داشتن بهترین تجهیزات و همچنین بهترین نیروهای انسانی میتواند مشکل تعمیر و ریکاوری هارد توشیبا Toshiba شما را برطرف کند .

برای مطالعه بیشتر : بازیابی اطلاعات هارددیسک سیلیکون پاور

امروزه در دستگاه pc 3000 روسیه ، المان هایی برای  ریکاوری هارد های توشیبا تعبیه شده است و این بدان معنی است که کشور روسیه روی ریکاوری هارد های توشیبا کارکرده و بهترین راه حل ها را برای رفع این مشکل ارائه داده است . از هارد های اینترنال توشیبا در باکس هارد های بوفالو و ای دیتا  استفاده می شود . نکته حائز اهمیت آن است که درصد کمی از این هارد ها توسط نرم افزار های ریکاوری هارد ، ریکاوری میشوند و اکثر آنها باید با دستگاه های قوی ریکاوری هارد ، ریکاوری شوند و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهند . به جرات میتوان گفت که در مجموعه ی آلفا تعمیر و ریکاوری هارد توشیبا Toshiba شما به بهترین شکل ممکن صورت میگیرد و خروجی های موفق این هارد ها از این مجموعه 90% بوده است و این یعنی تقریبا تمامی هارد هایی که به این مجموعه وارد می شوند ، مشکلشان برطرف می شود .

برای مطالعه بیشتر : بازیابی اطلاعات انواع هارددیسک چگونه صورت میگیرد ؟؟

مشکلات رایج هارد های توشیبا
مشکلات رایج هارد های توشیبا

_ بدسکتور گرفتن هارد توشیبا

_ نقص و ایرادات فریموری در هارد توشیبا

_ خرابی قطعات هارد ، مانند هد ، پلتر و …در هارد توشیبا

_ سوختن یا خرابی برد هارد توشیبا

_ عدم شناسایی و دیکت نشدن هارد توشیبا

_ کند شدن هارد توشیبا

_ صدای ناهنجار که دلیل عمده ی آن ضربه خوردن است .

بیشتر بدانید : مشکل شناسایی نشدن ظرفیت هارددیسک

توصیه ی مجموعه ی آلفا به شما عزیزان آن است که به هیچ عنوان هارد های 3.5 اینچی شرکت توشیبا را خریداری نکنید و چرایی این توصیه را در ادامه ی مطلب تعمیر و ریکاوری هارد توشیبا Toshiba توضیح خواهیم داد .

چرا نباید هارد 3.5 اینچی توشیبا را بخریم ؟؟ چرا نباید هارد 3.5 اینچی توشیبا را بخریم ؟؟

_ امکان تعمیرات آن بسیار پایین است .

_ به سرعت بدسکتور میگیرند .

_هد بسیار ضعیفی دارد و این خود نقطه ضعفی بزرگ است .

_ قطعات آن در بازار بسیار کم می باشد .

_به دلیل کم بودن آن در بازار ، به سختی هارد مشابه آن پیدا می شود .

_سطح دیسک بسیار حساسی دارد .

مجموعه ی آلفا امیدوار است که مطلب تعمیر و ریکاوری هارد توشیبا Toshiba برای شما مفید واقع شده باشد . ما مدعی هستیم که میتوانیم بهترین خدمات را به شما کاربران گرامی ارائه بدهیم و تقریبا اکثر مشکلات شما را برطرف کنیم . هدف مجموعه ی آلفا بهترین کیفیت بازدهی ، به همراه داشتن بهترین تجهیزات و نیروهای انسانی می باشد که تمامی این ها به رضایت مشتری ختم می شود . فقط کافی است اعتماد کنید .

هدف آلفا جلب رضایت شماست …

بیشتر بدانید

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها