با فشردن کلیک روبرو میتوانید ضمن کسب اطلاع دقیق در مورد مشکل هاردتان و روش های برطرف کردن آن مشکلات ، از هزینه های تعمیرات هارد ، ریکاوری اطلاعات هارد و جراحی هارد به طور دقیق اطلاع کسب کنید

ریکاوری هارد ocz
تعمیر و ریکاوری هارد OCZ

پیش از هر توضیحی در مقاله ی تعمیر و ریکاوری هارد OCZ ، بدانید که هارد  OCZ از بزرگ ترین و بهترین تولید کنندگان حافظه های جانبی است و اخیرا هارد جدیدی با نام  Enterprise به نمایش گذاشته است که این هارد به طور ویژه برای سیستم هایی تولید شده است که احتیاج به سرعت بالای خوندن دارد ؛ همچنین علاوه بر اینکه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است , قیمت مناسبی نیز دارد .

پس از سالها تحقیق و با کسب تجربه در زمینه بازیابی و ریکاوری انواع حافظه همانند هارد NAS ، SSD انواع فلش ها حافظه های صنعتی و … فراهم شده است .

ریکاوری اطلاعات هارد OCZ

کارت حافظه هیبرید OCZ برگرفته شده از SSD و Hard disk drive می باشند .

حافظه های SSD حافظه هایی پرقدرت و با سرعت بالا اما گران قیمت و دارای ظرفیت کم هستند . بسیاری از کاربران به دنبال یک حافظه SSD با ظرفیت پایین برای سیستم عامل کامپیوتر خود و در کنار آن یک هارد دیسک با ظرفیت زیاد برای نگهداری فایل ها نصب می کنند ، اما این روش تنها باعث کندتر شدن سیستم کامپیوترشان می شود درحالتی که استفاده از ترکیب این دو محصول سرعت نهایی کامپیوتر را بسیار بیشتر از حالت استفاده جدا می کند. این کارت حافظه به شکل یک کارت PCI Express عرضه می شود و دارای پهنای باند 910MB/s و 120000 IOPS است.

بازیابی این گونه هارد ها لزوما باید با آگاهی و تخصص صورت بپذیرد . اما کانون و مجموعه الفا در این بخش در تلاش است تا بتواند با معرفی یک نرم افزار به بازیابی اطلاعات از دست رفته شما در هارد های ocz  بهش ما کاربر عزیز یاری برساند .

نرم افزار های بازیابی اطلاعات را نمی توان به طور کامل به آن ها اعتماد کرد و بهترین روش برای بازیابی اطلاعات سپردن هارد خود به تیم مهندسین در این زمینه می باشد زیرا به کارگیری هر روش اشتباه امکان دستیابی شما را به هارد خود کم می کند .

بیشتر بدانید : دلایل کم شدن سرعت انتقال اطلاعات هارد دیسک 

تعمیر حافظه ی ssd
انواع دیتا و بازیابی اطلاعات هارد OCZ

ایمیل ها ، انواع دیتابیس ها ، فایل های پاک شده ، انواع فایل های متنی ، انواع بخش های فرمت شده ، اسناد تصویری و …

بازیابی داده های هارد دیسک که بر اثر ضربه  شناسایی نمی شود

بازیابی اطلاعات هارد دیسک در صورت شناسایی نشدن

بازیابی اطلاعات هارددیسک در صورت شناسایی نشدن

بازیابی اطلاعات هارد دیسک با مشکل عدم اجرای درست ظرفیت اجرا شده

بازیابی اطلاعات هارد دیسک که دچار اشکالات فنی مانند : هد کلیک و … هستند

بازیابی اطلاعات هارد دیسک با مشکل شناسایی نشدن سیستم فایل

بازیابی اطلاعات هارد دیسک با مشکل عدم اجرای درست ظرفیت اجرا شده

بازیابی اطلاعات هارد دیسک که دچار اشکالات فنی مانند : هد کلیک و … هستند

بازیابی اطلاعات هارد دیسک با مشکل شناسایی نشدن سیستم فایل

بیشتر بدانید : بازیابی اطلاعات هارد دیسک چگونه صورت میگیرد ؟؟

 

انواع دیتا
درباره هارد دیسک OCZ بدانید

از دیگر نقص های این هارد می توان به عدم شناسایی آن ها در سیستم عامل اشاره کرد که در اثر ضربه خوردن و یا نوسان برق ، هارد دچار ایجاد صداهای ناهنجاری می شود که این صدا نشان از خرابی هارد شما می باشد و امکان تعمیر هارد دیگر وجود ندارد . برای ریکاوری اطلاعات ، در ابتدا باید هارد تعمیر شود در غیر این صورت شما دیگر نمی توانید به اطلاعات خود دسترسی لازم را داشته باشید . نوسان برق نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که می تواند باعث خرابی فیزیکی هارد شما شود اما این نکته را به خاطر داشته باشید که علت اصلی تولید صدا و خرابی فیزیکی هارد ، ضربه خوردن است .

بیشتر بدانید : عدم شناسایی هارد اکسترنال در سیستم 

مجموعه آلفا تنها با هدف رفع مشکلات تعمیر هارد OCZ و جلب رضایت شما عزیزان ، آماده ی ارائه ی بهترین خدمات می باشد ، کافیست اعتماد کنید …

بیشتر بدانید