تعمیر و بازیابی اطلاعات

تعمیر هارد سوخته

تعمیر هارد یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در بین عموم مردم به چشم می آید . بسیاری از افراد ، علت سوختن هارد را روشن نشدن هارد یا عدم شناسایی هارد تلقی می کنند اما به یاد داشته باشید که این تعبیر صحیح نیست .

ساختار اصولی در ریکاوری هارد ، یافتن مشکل و سپس تعمیر هارد آسیب دیده می باشد اما پیش از پرداختن به این موضوع و شرح آن ، باید به این نکته توجه کرد که نخستین مسئله ی قابل توجه ، نشانه های سوختن هارد می باشد زیرا این نکته در یافتن مشکل هارد به متخصص این حرفه ، کمک بزرگی می کند .

توجه داشته باشید که در صورت بروز هر گونه نقصی در هارد دیسک خود ، از دستکاری آن توسط افراد ناآشنا با این حرفه  و همچنین روشن و خاموش کردن دستگاه خود اجتناب کنید زیرا این امر موجب کاهش شانس شما در بازیابی اطلاعات شما می گردد .

کانون آلفا ضمن رفع مشکلات شما عزیزان دراین عرصه ، این اطمینان را نیز به شما می دهد که نگران امنیت اطلاعات موجود در هارد خود نیز نباشید زیرا یکی از دغدغه های کاربران جهت بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد خود ، یافتن مرکزی مطمئن و معتبر می باشد .

مجموعه ی آلفا با ایجاد محیطی امن و همچنین همکاری با متخصصینی متعهد و معتمد ، حفظ حریم شخصی شما را نیز تضمین می کند . دراین قسمت شما را با نشانه های سوختن هارد آشنا می کنیم تا به راحتی بتوانید از مشکل هارد خود آگاه شوید .

نشانه های هارد سوخته

صدای ناهنجار هارد مانند تق تق

روشن نشدن هارد

کندشدن هارد

عدم شناسایی هارد و …

هارد سوخته

. صدای ناهنجار مانند تق تق

شنیده شدن هرگونه صدای ناهنجاری ، نشان دهنده ی خرابی های فیزیکالی در هارد ، سوختن برد هارد دیسک بوده  که با اقدام به تعمیر ، جراحی و در نهایت تعویض برد هارد قابل حل می باشد اما راهکار پیشنهادی ما برای رفع خرابی فیزیکالی ، جراحی هارد دیسک سیگیت می باشد که در جهت بازیابی اطلاعات شما کاربرعزیز در صورت اهمیت آنان صورت می گیرد زیرا هارد دیسکی که دارای نقص خرابی فیزیکالی بوده  ویا ضربه خورده ، ارزش تعمیر ندارد .

. عدم شناسایی هارد

عوامل متعددی همچون خرابی فرم ویری ، خرابی های ناشی از سوختن برد ، خرابی هد هارد ، مشکلات موجود در موتور و سیلندر هارد دیسک همه وهمه منجر به عدم شناسایی هارد شده که شما را از کار با سیستم موردنظر بازمی دارد اما اساسی ترین علتی که باعث  شناخته نشدن هارد ضربه خورد هارد و خرابی فریم ویری هارد می باشد که از طریق بررسی و تعمیرهارد ، برطرف می گردد اما ضربه خوردن هارد ، به واسطه ی تکنیک های خاص مورد بررسی قرار می گیرد و اقدامات لازم برای بازیابی اطلاعات هارد ضربه خورده انجام می شود و در صورتی که خرابی بیش از حد معمولش باشد ، هارد مورد نظر نیاز به جراحی هارد دیسک دارد و پس از انجام  آن شما می توانید مانند قبل از هارد خود به خوبی استفاد کنید .

. کندشدن هارد

رفع بدسکتورهارد

رفع هد هارد دیسک

بدسکتور شدن هارد ، اصلی ترین دلیل بروز نقص کند شدن هارد به شمار می رود اما عوامل دیگری چون ضعف در خواندن و نوشتن هد هارد هم در بروز و تشدید این مشکل ایفای نقش می کند که آن هم قابل بررسی و رفع می باشد .

نکته ضروری در تعمیر هارد سوخته

همانطور که می دانید تشخیص نیمی از درمان است . به همین دلیل همواره بر این موضوع تأکید داریم که از تست هارد خود توسط افراد غیر متخصص خودداری کنید زیرا هر گونه تشخیص اشتباه ، منجربه نابودی اطلاعات شما عزیزان می گردد .

بخاطر داشته باشید که سوختن هارد ، یک اصطلاح عامیانه برای انواع خرابی های هارد بوده و صحیح نمی باشد . به همین منظور بهتر است که به جای استفاده از این اصطلاح ، واژه ی دیسک خراب را جایگزین کنیم .

تیم تخصصی کانون آلفا با در دست داشتن به روزترین تجهیزات ، آماده ی ارائه ی بهترین خدمات در زمینه ی تعمیر هارد سوخته می باشد . کافیست اعتماد کنید ، هدف آلفا تنها جلب رضایت شما عزیزان می باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *