با فشردن کلیک روبرو میتوانید ضمن کسب اطلاع دقیق در مورد مشکل هاردتان و روش های برطرف کردن آن مشکلات ، از هزینه های تعمیرات هارد ، ریکاوری اطلاعات هارد و جراحی هارد به طور دقیق اطلاع کسب کنید

تعمیر و ریکاوری هارد ترنسند Transcend

تعمیر و ریکاوری هارد ترنسند Transcend

پس از تولید هاردهای اینترنال ، پیشرفت تکنولوژی و نیاز مردم در به همراه داشتن یک سری اطلاعات مهم ، سبب شد تا در اوایل سال 2000 تولید هارددیسک های اکسترنال وارد چرخه ی عمل شود ، به همین علت این نوع هاردها تولید و روانه ی بازار شد . حضور این نوع از هارد دیسک ها سبب شد تا کاربران بسیاری به سمت این نوع هارد دیسک ها سوق پیدا کنند و زیبایی باکس هاردهای اکسترنال جذابیت این محصول را چند برابر کرده و نگاه ها را به سمت آن خیره کرده است .

یک قطعه ذخیره سازی اطلاعات با شاخصه ی امنیت ، در کنار انتقال امنیت با سرعت بالا و از همه مهم تر با قابلیت حمل و نقل از دلایلی است که این حافظه ی ذخیره سازی را محبوب ساخته است . هارد اکسترنال از سه بخش اصلی تشکیل می شود که این سه بخش با یکدیگر همکاری لازم را انجام می دهند تا شما بتوانید اطلاعات خود را به راحتی حمل و نقل کنید . بهتر است تا انتهای مقاله ی تعمیر و ریکاوری هارد ترنسند Transcend با ما همراه باشید .

بیشتر مطالعه کنید : تعمیر و ریکاوری هاردهای اینترنال

هارد دیسک های درون باکس

اصلی ترین قسمت هارد دیسک های اکسترنال ، هارد اینترنال موجود درون باکس می باشد که وظیفه ی اصلی ذخیره سازی و برداشت اطلاعات بر عهده ی این قسمت است . همانطور که می دانید هارد دیسک ها ، حافظه های ذخیره سازی در حجم بالا می باشند که در سه نوع hdd ، ssd ، sshd  وجود دارند و در بازار یافت می شوند . وظیفه ی اصلی این تکنولوژی نگه داری اطلاعات مهم کاربران در حجم های بالا است . بسته به این که چه نوع هارد اینترنالی درون باکس های مختلف قرار می گیرد ، کیفیت و قیمت هاردهای اکسترنال بالا و پایین می شود . هاردهای اکسترنال در انواع مختلف و حجم های مختلف وجود دارد .

بیشتر مطالعه کنید : همه چیز درباره ی هارد دیسک های هیبریدی SSHD

انواع هارد دیسک ترنسند آنچه که باید در مورد انواع هارد دیسک بدانید

همانطور که در مطالب ارائه شده در زمان گذشته به این موضوع اشاره شد ، هاردهای ssd از کیفیت و سرعت انتقال بیشتری نسبت به هاردهای نوع دیگر برخوردار است و استقامت بیشتری در مقابل اطلاعاتتان از خود به خرج می دهد ولی با تمام این شرایط باید هزینه ی بسیار زیادی برای تهیه این نوع هارد دیسک متحمل شوید . هاردهای hdd دارای یک قسمت مکانیکی هستند که شامل پلتر ، هد ، آرم هد و… می باشند که در مقابل ضربه بسیار حساس هستند . اطلاعات توسط پردازش با رابط های مربوط به هارد منتقل شده و هارد توسط هد این اطلاعات را به پلتر می دهد و سکتورهای موجود بر روی این اطلاعات را دریافت کرده و ذخیره می کند تا در شرایط لزوم و مراجعه ی دوباره ، بتوانند به اطلاعات مربوطه دسترسی داشته باشند .

بیشتر مطالعه کنید : همه چیز درباره ی هارددیسک های HDD

هاردهای sshd که با نام هاردهای هیبریدی معروف هستند ، از دو قسمت ssd  و hhd تشکیل شده اند . در این هارد دیسک از دو تکنولوژی استفاده شده است و مقداری حافظه به صورت ssd و مقداری حافظه به صورت hdd در اختیار شما کاربران قرار می گیرد . تکنولوژی این هارد به گونه ای است که در کل شما از حافظه ی hdd دستگاه استفاده خواهید کرد و دستگاه بر اساس تشخیص خود اطلاعاتی را که بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است را درون حافظه ی ssd دستگاه منتقل می کند که در این صورت اطلاعات مورد نیاز و کاربری با سرعت بیشتری اجرا می شوند . بهتر است به ادامه ی مطلب تعمیر و ریکاوری هارد ترنسند Transcend توجه فرمایید .

بیشتر مطالعه کنید : همه چیز درباره ی هارددیسک های SSD

برد تبدیل ساتا به USB در هارد دیسک اکسترنال

 قسمت دیگری که حائز اهمیت است ، برد تبدیل ساتا به USB می باشد . بیشتر سیستم های امروزی دارای پورت USB می باشند و شرکت های سازنده ی هاردهای اکسترنال برای کاربردی کردن هارد ، بردهایی را تولید کردند که پورت ساتا را به پورت های USB تبدیل می کند تا این تکنولوژی دسترسی راحت تری داشته باشد و بتواند با اکثر سیستم ها وارد ارتباط شود . یک سری عوامل وجود دارد که می تواند سبب خرابی برد تبدیل هارد ، در هاردهای اکسترنال شود و دسترسی شما به اطلاعاتتان را از بین ببرد . از جمله مهم ترین این عوامل می توان به : ضربه خورد هارد دیسک ، خیس شدن هارد ، نوسان برق و… اشاره کرد و تنها با مراقبت و دقت کافی در زمینه ی نگه داری از هاردتان می توانید از بروز این مشکل جلوگیری کنید .

بیشتر بدانید : بازیابی اطلاعات هارددیسک اکسترنال

باکس هارددیسک

 سومین بخش و آخرین بخش هاردهای اکسترنال ، باکس های آنها می باشد . یک سری شرکت های موجود در جهان باکس هارد تولید میکنند . باکس های هارد باید به گونه ای طراحی شوند که ضربه گیر بسیار خوبی باشند و همینطور طراحی جالب و خیره کننده ای داشته باشند تا نظر مردم را به خود جلب کنند . از جمله شرکت های تولید کننده هارد اکسترنال ، می توان به شرکت های ADATA ، BUFFALO ، SP و… اشاره کرد . توجه داشته باشید که این باکس هاردها تا حدودی جلوی ضربه و خیس شدن را می گیرند و به صورت کامل نمی تواند از هاردهای اینترنال درون باکس شما محافظت کند . بهترین گزینه برای حفظ اطلاعاتتان ، نگه داری و مراقبت مناسب از دستگاه ذخیره سازی اطلاعاتتان می باشد .

شرکت های گارانتی هارد دیسک ها معتبر می باشد و شما در صورت بروز مشکل در موعد مقرر می توانید به این گارانتی ها مراجعه کرده و هارد جدیدی را دریافت کنید . لازم به ذکر است که این شرکت ها در مقابل اطلاعات شما موظف نیستند و در این زمینه در جهت رفع مشکل شما اقدام نمی کنند .

بیشتر بدانید : همه چیز در مورد هارددیسک های ADATA

مرکز تخصصی تعمیر و ریکاوری هارد ترنسند
مجموعه ی آلفا

مجموعه آلفا با داشتن بهترین تیم عملیاتی در زمینه ی رفع مشکل تعمیر و ریکاوری هارد ترنسند Transcend  ، می تواند بهترین عمل را از خود نشان دهد و رضایت خاطر شما را جلب کند ، همچنین با بروز شدن اطلاعات و ذخیره سازی اطلاعات و پیشرفت تکنولوژی ، این مجموعه موفق میشود که بتواند علم روز را کسب و آن را برروی دستگاه ها پیاده سازی کند تا مشکل مردم  را برطرف کند . مجموعه آلفا یکی از بروز ترین شرکت های موجود حال حاضر در زمینه ی تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد می باشد و می تواند تمامی مشکلات شما کاربران در زمینه ی تعمیر و ریکاوری هارد دیسک به خصوص تعمیر و ریکاوری هارد ترنسند Transcend را برطرف کند و اطلاعات شما را به بهترین شکل در اختیارتان قرار دهد .

مجموعه آلفا امین اطلاعات شما کاربران می باشد و در صورت بروز مشکل برای هارد و یا اطلاعاتتان می تواند بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهد و مشکل شما هر آنچه که باشد بخصوص تعمیر و ریکاوری هارد ترنسند  Transcend را بر طرف کند و رضایت شما را جلب کند .

فقط کافی است اعتماد کنید …

بیشتر بدانید

2 پاسخ
 1. Zahramsv77
  Zahramsv77 گفته:

  Usbهادرم خرابه …گفتن به خاطروصل کردن به تیوی اینطوری شده بعدم هم کل اطلاعات باید پاک بشه
  واقعا بخاطر تیوی باید اطلاعاتم پاک بشه؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • Farzam sadeghi
   Farzam sadeghi گفته:

   سلام ، دلایل زیادی میتونه باعث از بین رفتن اطلاعاتتون بشه ، در حال حاضر به هر دلیلی اطلاعات شما از بین رفته و باید ریکاوری بشه ، شما میتونید هاردتون رو حضوری و یا توسط پیک به دست ما برسونید و پس از تست با شما تماس گرفته میشه و اعلام هزینه و اعلام مشکل میشه ، در صورت تایید هزینه مشکلتون رفع میشه و در صورت عدم تایید هارد بدون دریافت هزینه ای به شما عودت داده میشه . برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید . 09126705423 آقای صادقی

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *