با فشردن کلیک روبرو میتوانید ضمن کسب اطلاع دقیق در مورد مشکل هاردتان و روش های برطرف کردن آن مشکلات ، از هزینه های تعمیرات هارد ، ریکاوری اطلاعات هارد و جراحی هارد به طور دقیق اطلاع کسب کنید

ریکاوری هارد سیگیت باراکودا BARRACUDA

ریکاوری هارد سیگیت باراکودا BARRACUDA

همانطور که می دانید برند سیگیت ، یکی از بزرگترین و مطرح ترین شرکت های درحال فعالیت در زمینه طراحی و ساخت انواع هاردها می باشد که در بازار به خوبی شناخته شده و مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. این شرکت طرح جدیدی را برای تولید هاردهای خود در نظر گرفته است و ایده های را برای تولید محصول جدید در سر پروراند. ایده ی مهندسان این شرکت آن بود که برای محافظت از سطح پلتر ، نوعی محافظ با آلیاژی مخصوص بر روی پوشش مغناطیسی قرار دهند تا سطح پلتر از حساسیت همیشگی خود فاصله بگیرد. این آلیاژ به گونه ای طراحی و ساخته شده است که مشکلی برای برقراری ارتباط بین پلتر و هد بوجود نیاورد و به همین منظور هاردهایی را با نام هارد دیسک باراکودا BARRACUDA روانه بازار کرد. این هاردها از سرعت و کارایی مناسبی برخوردار بوده است و تقریبا مورد توجه افرادی قرار گرفت ، اما با وجود این امر ، مشکلاتی را هم نیز با خود به همراه داشت که در ادامه مطلب ریکاوری هارد سیگیت باراکودا BARRACUDA برایتان در این زمینه توضیح خواهیم داد .

برای مطالعه بیشتر : ریکاوری هارد سیگیت فایرکودا

واقعیت این است که وجود یک پوشش بر روی پلتر نه تنها امنیت پلتر را بوجود نیاورده است ، بلکه امنیت پلتر را بیشتر تهدید می کند و موجب بروز ایراد بیشتری شده است. این لایه در شرایط خاص موجب تغییر حالت شده و برآمدگیهای ریزی بر روی آن پیدا می شود و بروز این حالت موجب خرابی هد در خواندن و یا نوشتن اطلاعات می شود.این مشکل کم کم بروز داده می شود تا جایی که هد به کلی از بین خواهد رفت و مشکلاتی از جمله Bad Head ظاهر می شود که به طور کلی مانع از دستیابی شما به اطلاعاتتان می شود بهتر است بدانید که مرکز آلفا پس از انجام تحقیقات بسیاری در زمینه ریکاوری هارد سیگیت باراکودا BARRACUDA توانسته است راه حل هایی برای رفع این مشکل پیدا کند و مشکل شما کاربران گرامی را برطرف کند .

انواع هارد سیگیت BARRACUDAانواع هارد سیگیت BARRACUDA

هارد دیسک 2.5 اینچی HDD باراکودا لپ تاپ

هارد دیسک 3.5 اینچیHDD باراکودا

هارد دیسک 3.5 اینچی HDD باراکودا حرفه ای

بازدهی هارد سیگیت باراکودا

هارد دیسک باراکودا نهایت بهترین بازدهی را از نظر ذخیره سازی به شما ارائه می دهد . همچنین این نوع هارد سیگیت در ظرفیت های گوناگون در بازار وجود دارد و همچنین هارد هایی در سایز 3.5 اینچی برای سیستم های خانگی و رومیزی وجود دارد و شما کاربران می توانید از آنها استفاده کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ریکاوری هارد سیگیت اینجا کلیک کنید .

نوع 3.5 اینچی این نوع هارد بیشترین امکان ذخیره سازی اطلاعات در بین هاردهای مشابه موجود در بازار را به شما می دهد و همچنین نوع 2.5 اینچی این هاردها ، در واقع باریک ترین نوع هاردهای 2.5 اینچی در بازار می باشد و تا حجم 2 ترابایت را ذخیره سازی می کند . انواع 3 ترابایت و 5 ترابایت هاردهای 2.5 اینچی نیز برای استفاده به صورت اکسترنال و در دستگاه ALL IN ONE تولید می شود .

نوع جدید این هارد با نام SEGATE BARRACUDA PRO تولید و روانه بازار شده است .

همانطور که از نامش پیداست ، نسل پیشرفته هاردهای باراکودا می باشد. از ویزگی های این هارد می توان به سرعت بالای کپی و بارگذاری اطلاعات 22 مگ بر ثانیه اشاره نمود . همچنین این هارد 256 مگ کش دارد و به همین علت برنامه ها را سریع بارگذاری می کند . حجم این نوع هارد از 2 ترابایت تا 12 ترابایت می باشد و کم مصرف ترین هارد 12 ترابایتی موجود در بازار می باشد .

بیشتر بدانید : ریکاوری هارد سیگیت اسکای هاوک

مجموعه آلفا با در دست داشتن بهترین و به روز ترین تجهیزات می تواند انواع مشکلات شما به خصوص مشکل ریکاوری هارد سیگیت باراکودا BARRACUDA شما را برطرف کند و هدف از ارائه مطلب ریکاوری هارد سیگیت باراکودا BARRACUDA آشنایی شما کاربران عزیز با این مطلب می باشد. فقط کافی است اعتماد کنید .

هدف آلفا جلب رضایت شماست…

بیشتر بدانید