با فشردن کلیک روبرو میتوانید ضمن کسب اطلاع دقیق در مورد مشکل هاردتان و روش های برطرف کردن آن مشکلات ، از هزینه های تعمیرات هارد ، ریکاوری اطلاعات هارد و جراحی هارد به طور دقیق اطلاع کسب کنید

بازیابی اطلاعات هارد دیسک DVRبازیابی اطلاعات هارد دیسک DVR

بازیابی اطلاعات این دستگاه بسیار سخت و مشکل می باشد به گونه ای که تعداد انگشت شماری از شرکت ها این کار را درست انجام می دهند . آن هم به دلیل حساسیت و سختی این کار است . در هنگام بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک DVR چند مشکل وجود دارد که با آنها مواجه می شوید . اول آنکه در هنگام متصل کردن هارد به سیستم ، سیستم این هارد را نمی شناسد و همچنین فرمت فایل ها در دستگاه DVR متفاوت می باشد و به دلیل امنیت این دستگاه هنگام بازیابی هیچ فایلی را پیدا نمی کند ولی با وجود این همه مشکل و سختی در بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک DVR هیچ جای نگرانی برای این موضوع وجود ندارد چرا که مجموعه آلفا با در دست داشتن بهترین و به روز ترین تجهیزات که برای جمع آوری آنان هزینه و وقت زیادی صرف کرده است می تواند به بهترین شکل مشکل بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک DVR شما را برطرف کند و در مقابل کار انجام شده کمترین هزینه را دریافت کند ، چرا که هدف مجموعه آلفا رفع مشکل شما کاربران گرامی است . بهتر است به ادامه ی مطلب بازیابی اطلاعات هارد دیسک DVR توجه فرمایید .

بیشتر بدانید : بازیابی اطلاعات هارد سیگیت seagate

مرکز بازیابی اطلاعات هارد دیسک DVR توصیه آلفا

به هیچ عنوان دستگاه خود را بر روی سیستم و یا در مقابل ویندوز خود قرار ندهید چرا که ممکن است به صورت نا مشخصی اطلاعات شما از بین برود و شما دیگر به اطلاعات خود دسترسی نداشته باشید . بهتر است بدانید که یکی از راهکارهای امنیتی این دستگاه آن است که در دستگاه دیگری شناخته نمی شود و همین می تواند راهکار امنیتی بزرگی برای حفظ اطلاعات شما کاربران گرامی باشد .

لازم به ذکر است که تمامی این هارد ها دارای اطلاعات مخصوص و روش ریکاوری مخصوص به خود است و غیر ممکن است که با نرم افزار های رایگان ریکاوری شود . مجموعه آلفا با داشتن قوی ترین نرم افزارها و سخت افزارها می تواند مشکل شما را در هر زمینه ای که باشد ، به خصوص در زمینه بازیابی اطلاعات و تعمیرهارد دیسک DVR برطرف سازد ، متخصصین این مجموعه زیر و بم هارد های DVR را می دانند و راه کارهای برطرف کردن مشکل و ریکاوری کردن این نوع هارد ها را به صورت حرفه ای از جای جای نقاط جهان به خصوص کشور روسیه آموزش دیده اند و می توانند برای مشکل شما چاره ای بیندیشند .

مشکلات هارد دیسک DVR مشکلات بازیابی اطلاعات DVR

اطلاعاتی را که در دستگاه DVR به صورت فولدر و یا پارتیشن ذخیره می شود فقط در همان ویندوز قابل خواندن است و در ویندوز دیگر و دستگاه دیگری قابل شناسایی نیست و فقط اطلاعات در همان دستگاهی که اطلاعات درآن ریخته شده است میتواند مشاهده شود به همین دلیل است که سختی ریکاوری اطلاعات افزایش پیدا کرده و بر اساس گفته قبلی تعداد انگشت شماری از شرکت ها می توانند به صورت درست این کار را انجام دهند . مجموعه آلفا یکی از بزرگترین و بهترین مجموعه ها در این زمینه می باشد و از شما خواستار است که به تمامی نکات ذکر شده توجه فرمایید تا از بروز مشکلی جدی تر جلوگیری شود و همچنین درصد بازیابی اطلاعات شما افزایش پیدا کند .

ممکن است پس از ریکاوری اطلاعات ، سیستم به شما فایل هایی را نشان دهد که کد گذاری شده اند ، در اینجا این مسئله پیش می آید که آیا می توان این کد ها را باز کرد و در صورت باز شدن فایل چگونه اطلاعاتی که قبل از دوره بوده را می توانید بازیابی کنید ؟ برای دست یافتن به پاسخ این سوال به ادامه ی مطلب بازیابی اطلاعات هارد دیسک DVR توجه فرمایید .

بیشتر بدانید : بازیابی اطلاعات چگونه صورت میگیرد ؟؟؟

تعمیر هارد دیسک DVR

فیلم هایی که دوربین ضبط می کند و در هارد DVR ثبت می شود فرمت خاصی دارند و فرمت آنها مانند فیلم ها و عکس های معمولی نیست و اکثر اوقات این فیلم ها را نمی توان به صورت عادی مشاهده کرد به همین دلیل کار بازیابی اطلاعات DVR بسیار سخت و دشوار محسوب می شود . بهتر است بدانید اکثر هارد دیسک هایی که بازیابی آنها با مشکل مواجه شده است در این مجموعه اطلاعات به بهترین شکل ممکن بازیابی شده و این خود نوعی تمایز است .

هارد هایی که دچار نقص می شوند را ابتدا باید تعمیر کرد و سپس به سراغ ریکاوری اطلاعات آن رفت .

این نوع هارد ها دارای یک دوره زمانی می باشند که اطلاعات را ذخیره می کنند و پس از پایان دوره اطلاعات به صورت خودکار پاک شده و اطلاعات جدید سکتور ها را اشغال می کنند .

بیشتر بدانید : بازیابی اطلاعات هارددیسک وسترن دیجیتال WD

لازم به ذکر است که هرچه دوره هارد به روز آخر نزدیک تر باشد ، امکان ریکاوری اطلاعات در ماه پیش کمتر می شود و ممکن است حتی احتمال بازیابی اطلاعات این دوربین ها به صفر هم برسد . نکته حائز اهمیت در این مسئله آن است که از دوره و حجم DVR خود اطلاع کسب کنید چرا که در بازیابی اطلاعات DVR بسیار تاثیر گذار و کمک کننده می باشد . دوره این دوربین ها به طور مثال به صورت یک ماهه می باشد ، یعنی یک ماه ذخیره می کند و پس از پایان یک ماه دستگاه به صورت اتوماتیک اطلاعات آن یک ماه را حذف کرده و سراغ دوره جدید می رود .

تذکر :

هیچ وقت هارد خود را فرمت و یا پارتیشن بندی نکنید و در صورت بوجود آمدن کوچکترین مشکلی ، فوراً و بدون دستکاری کردن آن را به یک مجموعه معتبر ارسال کنید و اجازه دهید تا مهندسین آن مجموعه مشکل شما را برطرف کنند و راه حل به شما ارائه دهند .

بهتر است بدانید که یکی از بزرگترین و بهترین شرکت  های موجود در این زمینه ، شرکت وسترن دیجیتال WD  می باشد که سابقه درخشانی در این نوع هاردها دارد و هارد های این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار است .

نکات بازیابی اطلاعات هارد دیسک DVR نکاتی جهت جلوگیری از بین رفتن اطلاعات هارد DVR

  • حواستان به دوره هارد دوربین مدار بسته دستگاهتان باشد ، یعنی بدانید که دوره هارد DVR شما چه محدوده ای دارد .
  • استفاده از محافظ مناسب برای دستگاهتان ، چرا که ممکن است نوسان برق به هارد دستگاه شما آسیب جبران نا پذیری بزند .
  • قبل از خرید سیستم ، اطلاعات لازم را در مورد چگونگی کار کرد سیستم ، ظرفیت هارد ، دوره سیستم و…. کسب کنید .
  • جدا کردن هارد  از سیستم سبب از بین رفتن اطلاعات می شود و ممکن است به صورت کلی اطلاعات شما از بین برود و به هیچ وجه قابل بازیابی نباشد .

بیشتر بدانید : تعمیر هارد دیسک و روش های آن

از آنجایی که بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک DVR بسیار مشکل است ، بهتر است به نکات گفته شده توسط تیم آلفا توجه کنید .

مجموعه آلفا تمامی تلاش خود را برای بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک DVR شما انجام میدهد و از شما خواستار است برای رفع مشکل دستگاه خود حتما سری به این مجموعه بزنید . چرا که این مجموعه سابقه درخشانی در این زمینه دارد و همچنین با داشتن بهترین تجهیزات و نیروهای انسانی می تواند به بهترین شکل و با کمترین هزینه ممکن مشکل بازیابی اطلاعات هارد دیسک DVR شما را برطرف کند ، فقط کافیست اعتماد کنید.

هدف آلفا جلب رضایت شماست….

بیشتر بدانید