با فشردن کلیک روبرو میتوانید ضمن کسب اطلاع دقیق در مورد مشکل هاردتان و روش های برطرف کردن آن مشکلات ، از هزینه های تعمیرات هارد ، ریکاوری اطلاعات هارد و جراحی هارد به طور دقیق اطلاع کسب کنید

ویروس گروگانگیر Crab
ویروس گروگانگیر Crab

انتشار انواع گوناگونی از برنامه های گروگانگیر در فضای مجازی توسط گروهی از تولید کنندگان بدافزار ، راهی مناسب برای دسترسی به فایل ها ، آلوده سازی و رمزگذاری آن ها است . این امر منجر به قربانی شدن اطلاعات کاربران و پرداخت هزینه جهت دسترسی به فایل های خود و بازگردانی و استفاده از آنان می گردد . این مشکل به گونه ای ظاهر می شود که دیتا بر روی هارد وجود دارد و پارتیشن ها هم به حالت اولیه و نرمال خود می باشند اما با گذشت زمان ، پسوندی را انتهای پارتیشن های خود مشاهده می کنید یا به اصطلاح پارتیشن شما انکریپت می شود که باعث می شود امکان دسترسی به اطلاعات ذخیره شده در پارتیشن خود را از دست بدهید و تنها باپرداخت مبلغی به سازنده این بدافزار ، این برنامه دیکریپت می شود و می توانید به اطلاعات خود دسترسی بیابید اما این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که پرداخت پول ، تضمین قطعی برای بازگشت اطلاعات شما عزیزان نمی باشد و این اتفاق مسئله بسیار مهمی به شمار می رود . این دسته از ویروس ها ، تحت عنوان ویروس گروگانگیر شناخته شده است .

بیشتر بدانید : ویروس گروگانگیر Crypto locker

از بین بردن ویروس Crab
از بین بردن ویروس Crab

سالیانه تعداد بسیار زیادی از این ویروس ها در سطح اینترنت شروع به فعالیت میکنند و با قرار گرفتن بر روی اطلاعات افراد مختلف و سلب دسترسی آنها به اطلاعات و دریافت پول در قبال باز کردن اطلاعات کسب درآمد میکنند . پس از این اتفاق شما از فرمت کردن هارد خود خودداری کنید و همچنین از پرداخت پول به صاحبان این باج افزار ها نیز خودداری کنید . مجموعه آلفا توسط روش های مختلفی میتواند اطلاعات شما را بازگرداند . یکی از این روش ها حضور هکر ها و کدنویس های حرفه ای در این مجموعه است که به کمک آنها درشرایط ایده آل میتوانیم با روش هایی اطلاعات شما را از شر این ویروس رها کنیم . به جرات میتوانیم بگوئیم که تنها مجموعه ای که میتواند اطلاعات شما را از دست این ویروس خلاص کند ، مجموعه آلفا است چرا که با تحقیق و پژوهش در این زمینه توانسته به بهترین نتیجه دست پیدا کند .

پیشنهاد کانون آلفا به شما کاربران و عزیزان این است که به هنگام برخورد با چنین مشکلی ، از دستکاری هارد توسط خود یا افراد غیر متخصص اجتناب کنید و از پرداخت هزینه به حساب هکرها ، خودداری کنید . در این شرایط فورا با مراکز تعمیر و ریکاوری هارد تماس بگیرید تا با دریافت و کسب اطلاعات لازم از مشاورین و مهندسین فعال در این عرصه ، مشکل ویروس گروگانگیر اطلاعات شما بطرف شود .

بیشتر بدانید : بازیابی اطلاعات هارد دیسک 

در نظر داشته باشید که با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی ، ویروس گروگانگیر نیز همواره در حال پیشرفت است . انتشار ورژن جدید این برنامه به همراه کدهای مختلف آن در فضای مجازی ، قطعا مشکلات فراوانی را به دنبال خواهد داشت . توصیه آلفا در این زمینه به شما عزیزان تهیه یک نسخه پشتیبان از اطلاعات شخصی ذخیره شده بر روی هارد خود می باشد . با این عملکرد خاطر خود را از پرداخت هزینه جهت دسترسی به اطلاعاتتان آسوده کنید .

کانون آلفا و تیم تخصصی و مهندسی این مجموعه ، با بکارگیری دانش ، علوم و فنون خود ، همچینین استفاده از به روزترین تجهیزات آماده ی ارائه ی بهترین و کامل ترین خدمات به شما عزیزان می باشند .

امیدواریم از مقاله ویروس گروگانگیر Crab نهایت استفاده را برده باشید .

بیشتر بدانید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *