با فشردن کلیک روبرو میتوانید ضمن کسب اطلاع دقیق در مورد مشکل هاردتان و روش های برطرف کردن آن مشکلات ، از هزینه های تعمیرات هارد ، ریکاوری اطلاعات هارد و جراحی هارد به طور دقیق اطلاع کسب کنید

ویروس گروگانگیر ویروس گروگانگیر

یکی از مطرح ترین مشکلات کامپیوتر ها و هارد ها ، ویروس می باشد . در یک سری از سیستم هایی که به اینترنت زیاد متصل میشوند و فایل های زیادی را بر حسب نیاز از اینترنت دانلود میکنند ، مشکلی مشاهده می شود که دیتا درون هارد وجود دارد ، ولی کاربر نمیتواند از آن استفاده کند و در واقع به آن دسترسی ندارد . در بعضی از مواقع ممکن است این مشکل با پاک شدن فایل ها ، قفل شدن فایل ها و یا عوض شدن نام فایل ها مشاهده شود و در اصطلاح اطلاعات شما انکریپت می شود .

بیشتر بدانید : بیگ دیتا چیست ؟؟

ویروس مخرب

یکی از بزرگترین ویروس ها ، ویروس گروگانگیر می باشد . این ویروس ها با گذاشتن کد بر روی اطلاعات شما ، دسترسی شما و اطلاعاتتان را مختل میکند و شما برای دسترسی داشتن به این اطلاعات باید کدی را وارد کنید که تنها تولید کننده ی این بد افزار از این کد اطلاع دارد ، در بعضی از مواقع نیز دیده شده است که برای شما پیغامی ارسال می شود که در ازای پرداخت مبلغی ، کد برای شما ارسال شده و شما می توانید از اطلاعات خود استفاده کنید و به آن دسترسی داشته باشید .

در واقع ویروس گروگانگیر ، همانطور که از نامش پیداست ، اطلاعات شما را به عنوان گروگان در اختیار خود میگیرد و در ازای آن مبلغی را درخواست میکند . توصیه ی مجموعه ی آلفا به شما کاربران گرامی آن است که بدون هیچگونه دستکاری و واریز مبلغی هارد خود را به این مجموعه بسپارید . این مجموعه با استفاده از بروز ترین علوم دنیا میتواند این کد را شکسته و اطلاعات شما را باز کند و مشکل شما را برطرف کند . جالب است بدانید که این ویروس به سرعت در حال رشد و فراگیری در سطح اینترنت می باشد و هر ماه کد گزاری جدیدی ارائه می شود .

بیشتر بدانید : چگونه از اطلاعات خود بکاپ تهیه کنیم ؟؟

توجه داشته باشید که مواردی واریز مبلغ به هکر این بد افزار را داشته ایم ولی کد برای کاربران ارسال نشده و آنان علاوه بر اطلاعات خود ، مبلغی را نیز از دست داده اند . پس بهتر است توصیه های آلفا را جدی بگیرید .

درباره ویروس گروگانگیر اطلاعات مهم در مورد ویروس گروگانگیر

نام این ویروس گه بیش از 600000 سیستم را آلوده کرده ، CRYPTO LOCKER   می باشد .

این ویروس توسط یک هکر بوجود آمده است و هدف آن ، فروختن این ویروس به مجرمان سایبری است و جالب است بدانید که این بد افزار بسیار قوی بوده است و با الگوریتمی دقیق و مبتنی بر رمز گزاری منحنی بیضوی کد گزاری شده است .

ویروس گروگانگیر چیستلازم به ذکر است که این ویروس گروگانگیر یکی از قوی ترین ویروس های در حال حاضر می باشد  . در واقع اگر بخواهیم به صورت معمولی و ساده کد نویسی کنیم ، برای شکستن این قفل ، چیزی حدود 10 میلیارد سال زمان لازم است ، ولی با این وجود ، راه هایی سریع تر و بهتر برای شکست این ویروس وجود دارد که اعضای مجموعه ی آلفا به آن دست پیدا کرده اند .

توصیه ی مجموعه آلفا به شما کاربران عزیز آن است که همیشه از هارد خود نسخه ی پشتیبان تهیه کنید و با این کار شما اطلاعات خود را در دو هارد ذخیره سازی میکنید و در صورت بروز هرگونه مشکلی برای هاردتان ، یک بک آپ در هارد دیگر برایتان موجود است . بهتر است به ادامه ی مطلب ویروس گروگانگیر توجه فرمائید.

این ویروس از تاریخ 18/12/2013 وارد دنیای مجازی شد ، حدود 600.000 سیستم را به گروگان گرفته است و این برای گروه سازنده ی بد افزارها بسیار سود آور بوده است . و فضای مجازی را دگرگون کرده است و برای افرادی که با اینترنت سروکار دارند ، به خصوص کاربران آلفا ، ترس و واهمه بوجود آورده است و موجب از بین رفتن آرامش برای این دسته از افراد شده است .

بیشتر بدانید : چگونه اطلاعات شامل بدسکتور را بازگردانیم ؟؟؟

مجموعه آلفا با دردست داشتن بهترین و به روز ترین تجهیزات و همینطور داشتن بهترین و کاربلد ترین نیروهای انسانی ، میتواند انواع مشکلات شما ، به خصوص ویروس گروگانگیر را برطرف کرده و رضایت شما را جلب کند و فقط کافیست اعتماد کنید .

هدف آلفا جلب رضایت شماست ..

بیشتر بدانید