با فشردن کلیک روبرو میتوانید ضمن کسب اطلاع دقیق در مورد مشکل هاردتان و روش های برطرف کردن آن مشکلات ، از هزینه های تعمیرات هارد ، ریکاوری اطلاعات هارد و جراحی هارد به طور دقیق اطلاع کسب کنید

تعمیر و ریکاوری هارد سامسونگتعمیر و ریکاوری هارد سامسونگ

یکی دیگر از برندهای مطرح تولید هارد اینترنال و اکسترنال در گذشته ، سامسونگ بوده است ، اما با گذشت زمان شرکت سیگیت سهامی هارد های سامسونگ را خریداری کرد و از آن به بعد در هارد های اکسترنال خود ، از هارد های سامسونگ استفاده کرده است . هارد سامسونگ نیز مانند تمامی هارد های دیگر ، روش ریکاوری و تعمیر خود را دارد . به ادامه ی مطلب تعمیر و ریکاوری هارد سامسونگ توجه فرمائید .

بیشتر بدانید : بازیابی اطلاعات هارد دیسک سیگیت Seagate

در واقع هارددیسک های سامسونگ نیز دارای یک سری مشکلاتی میباشد که در ادامه میخواهیم برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با تعمیر و ریکاوری هارد سامسونگ برای شما مطلبی را ارائه دهیم .

دلایل خرابی هارد سامسونگ

  • سوختن برد هارد اینترنال و اکسترنال سامسونگ
  • شناسایی نشدن هارد سامسونگ
  • بدسکتوری شدن هارد سامسونگ
  • خرابی هد هارد سامسونگ
  • آسیب لاجیکالی یا نرم افزاری هارد سامسونگ
  • آسیب فیزیکی یا سخت افزاری هارد سامسونگ
  • صدای غیر عادی هارد سامسونگ

که در ادامه مطلب راجب هر کدام از این موارد به صورت کامل برایتان توضیحاتی ارائه می دهیم .

سوختن برد هارددیسک سامسونگ

سوختن برد هارد

از دلایل اصلی سوختن برد میتوان به نوسان برق اشاره کرد . عوامل دیگری از جمله اتصال برعکس کابل برق به هارد ، اشتباهاتی از سوی کاربران وجود دارد که سبب آسیب دیدن برد هارد می شود ، برد یک قسمت اصلی در هارد به شمار می آبد که در صورت سوختن و یا خرابی این قطعه هارد روشن نمیشود ودر بعضی از مواقع برد هارد نیم سوز میشود که دراین صورت هارد روشن میشود ولی مشکلات دیگری از جمله عدم دیتکت اطلاعات مشاهده می شود . در واقع خرابی برد هارد میتواند به قسمت های دیگر هارد آسیب برساند به گونه ای که با قطع و وصل شدن جریان در برد هارد ، هارد به صورت مکرر روشن و خاموش می شود و این خود سبب بوجود آمدن مشکلات هد پارک در هارد شده . در کل میتوان گفت که برد هارد بسیار قسمت مهمی می باشد و دقت در آسیب ندیدن این قسمت بسیار حائز اهمیت می باشد .

بیشتر بدانید : دلایل خراب شدن برد هارد دیسک

در صورت خرابی برد ، ابتدا برد باید تعمیر شود که مجموعه ی آلفا به بهترین شکل میتواند این مشکل را برطرف کند و در صورت تعمیر نشدن ، برد هارد باید تعویض گردد و برای تعویض باید یک برد مشابه برای شما پیدا شود وپس از آن با یکسان سازی فریمورها و تعویض RAM تعویض برد صورت میگیرد .

مجموعه آلفا با داشتن برد انواع هارد میتواند مشکل شما را بدون هیچگونه اتلاف وقتی برطرف کند ، بهتر است به ادامه ی مطلب تعمیر و ریکاوری هارد سامسونگ توجه فرمائید .

شناسایی نشدن هارد میتواند دلایل زیادی از جمله خرابی هد ، مشکل فریموری ، بدسکتور و… داشته باشد . نتیجه شناسایی نشدن هارد در سیستم ، ناتوانی در نصب ویندوز و همچنین عدم توانایی استفاده از سیستم می شود .

بیشتر بدانید : عدم شناسایی هارد دیسک اکسترنال

تعمیر و ریکاوری هارد سامسونگ

بدسکتور هارد

مشکل دیگری که در هارد به وضوح به چشم میخورد ، بدسکتوری شدن هارد است . وجود بدسکتور هارد سبب کند شدن سرعت استفاده از هارد ( کپی و بارگزاری اطلاعات ) می شود و دربعضی مواقع در نمایش نام پارتیشن ها تغییری ایجاد میکند و حتی ممکن است دسترسی شما به پارتیشن و یا فولدر هارد محدود کند و شما در آن صورت با مشکل مواجه می شوید . توصیه مجموعه ی آلفا به شما کاربران گرامی آن است که درصورت بروز کوچکترین مشکلی ، با مشاورین ما تماس برقرار کرده و از آنها راهنمایی بگیرید . پس از کسب راهنمایی و برطرف نشدن مشکل ، بسته به تشخیص مشاورین، هارد خود را به مجموعه ی ما ارسال کنید و تمامی اطلاعات لازم را در اختیار مجموعه قرار دهید و اجازه دهید مهندسین ما مشکل شما را برطرف کنند و به ادامه مطلب تعمیر و ریکاوری هارد سامسونگ توجه فرمائید .

بیشتر بدانید : ریکاوری اطلاعات هارد دیسک

یکی دیگر از این مشکلات خرابی هد هارددیسک میباشد . این نوع خرابی معمولاٌ در اثر ضربه خوردن و افتادن از ارتفاع بوجود می آید که نتیجه ی آن شنیدن صدای ناهنجار و دیتکت نکردن هارد در سیستم می باشد . این مشکل جزء مشکلات فیزیکی محسوب میشود . توجه داشته باشید که در بعضی از موارد بنا به خواسته ی شما ، بدون تعمیر هارد شما ، اطلاعاتتان را برایتان ریکاوری میشود و مشکلات را  بر طرف میکنیم .

بیشتر بدانید : چرا ظرفیت هارد دیسک شناسایی نمیشود ؟؟

جراحی هارد سامسونگ نیز در این مجموعه به بهترین شکل ممکن صورت میگیرد ، این مجموعه با در دست داشتن بهترین و به روز ترین تجهیزات و همچنین داشتن کلین روم با کلاس 100 میتواند انواع مشکل هارد شما به خصوص تعمیر و ریکاوری هارد سامسونگ را انجام دهد .

تیم آلفا مشکل هارد شما را بررسی میکند و در جمع مشاورین و متخصصین مطرح میکند و به سرعت راه حل این مشکل را میبابند و پس از اعلام رضایت شما وارد مرحله تعمیر و ریکاوری هارد سامسونگ شما می شوند و مشکل را در اسرع وقت برطرف میکنند . فقط کافی است اعتماد کنید.

هدف آلفا جلب رضایت شماست…

بیشتر بدانید

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها