معرفی آلفا

مجموعه ی آلفا یکی از بزگترین مراکز تعمیر و ریکاوری هارد در ایران می باشد . در این مجموعه از بهترین و به روز ترین تجهیزات ریکاوری هارد استفاده می شود . این مجموعه مفتخر است که با داشتن بهترین کادر ، در زمینه ی تعمیر و ریکاوری هارد به شما عزیزان خدمت رسانی کند . همچنین اعضای این مجموعه تمامی تلاش خود را در این زمینه گذاشته اند تا بتوانند راه هایی برای برطرف کردن مشکلاتی که تا به امروز برطرف نشده اند پیدا کنند و در این راستا به روش هایی دست یابند که این روش ها ، سبب رفع مشکل و رضایت شما کاربران گرامی میشود .

فعالیت های مجموعه ی آلفا در زمینه ی هارد

فعالیت های ما

1 – ریکاوری هارد دوربین مداربسته

مجموعه ی آلفا با در دست داشتن بهترین تجهیزات ریکاوری اطلاعات دوربین مداربسته و همچنین نیروهای انسانی فوق العاده با علم بالا ، توانسته است یکی از برترین های ریکاوری هارد DVR در سطح ایران باشد .

2 – ریکاوری اطلاعات انواع هارد

مجموعه ی آلفا توانسته است در کمترین زمان ممکن و با بهترین نتیجه ، تقریبا تمامی هارد های ارسالی به این مجموعه را ریکاوری کند . همچنین در اختیار داشتن آخرین تکنولوژی بازیابی اطلاعات هارد این مجموعه را از بقیه متمایز کرده است .

3 – ریکاوری انواع حافظه ی فلش و مموری

به جرات میتوانیم بگوئیم که مجموعه ی آلفا در زمینه ی ریکاوری فلش ، انواع مموری و حافظه های دوربین های عکاسی و فیلمبرداری ، بسیار تواناست .

4 – تعمیرات انواع هارد

در مجموعه ی آلفا هارد های اینترنال و اکسترنال ، در انواع مختلف ، با انواع برند ها ، تعمیر می شود .

5 – جراحی هارد

یکی از تخصصی ترین فعالیت های مجموعه ی آلفا ، جراحی هارد می باشد و ما میتوانیم به بهترین شکل ممکن این مشکل را برطرف کنیم .

6 – ریکاوری هارد سرور و رید

مجموعه ی آلفا ، هم از نظر سخت افزاری و هم از نظر نرم افزاری توانایی پیدا کردن مشکل هارد های سرور و رید دستگاه های شما را دارند و این مشکل را برطرف میکنند .

موفقیت در پروژه ها

ریکاوری هارد دوربین مداربسته
ریکاوری اطلاعات انواع هارد
ریکاوری انواع حافظه ی فلش و مموری
تعمیرات انواع هارد
جراحی هارد
ریکاوری هارد سرور و رید

اسکن کنید